VİZYONDAKİ FİLMLER

3 – 9 Şubat
Kulübeye Tıklat - Knock At The Cabin
YAŞ SINIRI 18+
2D, Türkçe Altyazılı

KULÜBEYE TIKLAT - KNOCK AT THE CABİN

2D SEANSLAR 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15

M. Night Shyamalan imzalı film, New Hampshire kırsalında izole bir kulübede tatile çıkan Eric ve Andrew çiftiyle evlatlık kızları Wen'in, dört yabancının bir anda kapılarında bitmesi sonrası gelişen olayları anlatıyor.Genç bir kız ve ebeveynleri ücra bir kulübede tatil yaparken dört, silahlı yabancı tarafından rehin alınırlar ve ailenin kıyameti engellemek için akıl almaz seçim yapmasını isterler. Dış dünyaya erişimleri sınırlı olan ailenin her şeyi kaybetmeden önce neye inandıklarına karar vermeleri gerekmektedir.

Musallat 3
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türk Filmi

MUSALLAT 3

2D SEANSLAR 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30

Musallat 3, cinlerin musallat olmasıyla kendisini akıl hastanesinde bulan bir adamın yaşadıklarını konu ediyor. Burhan, on beş yıl önce yaşanan korkunç olayların ardından, cinlerin saldırısıyla oğlunu ve gelinini kaybeder. Yaşananların sorumlusu olarak görülen Burhan, kendisini bir anda akıl hastanesinde bulur. Ancak ateşten yaratılanlar hala onun peşindedir ve Burhan'ı akıl hastanesinde yalnız bırakmazlar.

 Çizmeli Kedi: Son Dilek / Puss İn Boots: The Last Wish
YAŞ SINIRI 6+ 10A
2D, Türkçe Dublaj

ÇİZMELİ KEDİ: SON DİLEK / PUSS İN BOOTS: THE LAST WİSH

2D SEANSLAR 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00

Çizmeli Kedi: Son Dilek, 9 canının 8'ini acımasızca harcayan Çizmeli Kedi’nin maceralarını konu ediyor. Çizmeli kedi macera tutkusunun ona çok pahalıya mal olduğunu keşfeder. Macera tutkusunun bedelini 9 canından 8’ini harcayarak ödeyen Çizmeli Kedi, son bir maceraya atılır. Efsanevi Son Dilek'i bulmak için destansı bir yolculuğa çıkan Çizmeli Kedi, amacına ulaşabilirse dokuz canını yenileyebilecektir. Çizmeli Kedi, son canı ile Kara Orman’a doğru çıktığı bu macerada amacına ulaşabilecek midir?

Demir Kadın: Neslican
YAŞ SINIRI 6A
2D, Türk Filmi

DEMİR KADIN: NESLİCAN

2D SEANSLAR 18:45 21:30

Demir Kadın Neslican, kanser tedavisi gördüğü sırada yaşama tutunma mücadelesiyle insanlara umut olan Neslican Tay'ın hayat hikayesini konu ediyor. Kendisine kanser teşhisi konmasıyla başlayan zorlu tedavi sürecinin aktarıldığı filmde, Neslican'ın bu süreçte yaşadıkları, yaşama tutunma mücadelesi gözler önüne seriliyor.

Kutsal Damacana 4
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türk Filmi

KUTSAL DAMACANA 4

2D SEANSLAR 12:30 14:45 17:00 19:15 21:30

Kutsal Damacana 4, yanlışlıkla papaz olan Fikret'in hikayesini konu ediyor. Fikret, yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda kendisini tahmin edemeyeceği bir konumda bulur. Beklenmedik bir şekilde Vatikan'a kadar yükselen Fikret, artık yurduna geri dönmeye karar verir.

İllegal Hayatlar
YAŞ SINIRI +16
2D, Türk Filmi

İLLEGAL HAYATLAR

2D SEANSLAR 12:00 14:15 16:30

Film, kaçak bir kumarhane işleten Mahsun'un, polis baskınlarından kurtulmak için tüm operasyonuna paravan olarak bir siyasi parti kurmasıyla gelişen olayları anlatıyor.Kaçak bir kumarhanenin sahibi olan Mahsun, polis baskınlarıyla baş etmekte zorlanır. Sahte bir siyasi parti kurup, kumarhane işletmeye devam etmeye karar verir. Bu fikir onu ve arkadaşlarını hiç beklemedikleri bir maceraya sürükler.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
YAŞ SINIRI Genel İzle
2D, Türk Filmi

RAFADAN TAYFA GALAKTİK TAYFA

2D SEANSLAR 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15

Astronomi kulübünün en parlak üyelerinden Akın, yörüngemize yerleşmiş bir uzay gemisi keşfeder ve bir anda dünyanın gündemine oturur. Uzay gemisi ile ilgili birçok haber yayınlanıp sayısız teori ortaya atılırken keşfin yapılmasında az da olsa parmağı olan Hayri de ufak bir şöhret kazanmıştır. Hayri’nin gazetelerde yayınlanan fotoğrafları hiç beklenmedik bir kişinin dikkatini çeker; geminin gerçek sahibinin, yani bir uzaylının… Bu gizemli ama sevimli uzaylı, Hayri’yi bulmak ve onu kendisine yardım etmesi için ikna etmek zorundadır. İstanbul’un bir yakasında yaşayan yüzyıllara uzanan tanışıklığın son temsilcisine ulaşmalıdır. Uzaylı, kader arkadaşını bulmak için yola çıkarken peşinde niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın olduğundan habersizdir.

Avatar: Suyun Yolu / Avatar: The Way Of Water (Dublaj)
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türkçe Dublaj

AVATAR: SUYUN YOLU / AVATAR: THE WAY OF WATER (DUBLAJ)

2D SEANSLAR 17:00 20:45

Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron'un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Avatar'da yaşanan olaylardan birkaç yıl sonra Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur. Ancak onlar evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar.