VİZYONDAKİ FİLMLER

21 – 27 Haziran
Garfield
YAŞ SINIRI 6A
2D, Türkçe Dublaj

GARFİELD

2D SEANSLAR 12:00 14:15 16:30

Karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan ve hikâyeleri karikatür sayfalarından televizyona kadar uzanan Garfield'ın animasyon filmi, kayıp babası Vic ile yolları yeniden kesişen Garfield'ın, arkadaşı Ollie ile birlikte yaşadığı maceraları konu ediniyor.


Furiosa: Bir Mad Max Destanı - Furiosa, Furiosa: A Mad Max Saga -Altyazılı
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Altyazılı

FURİOSA: BİR MAD MAX DESTANI - FURİOSA, FURİOSA: A MAD MAX SAGA -ALTYAZILI

2D SEANSLAR 14:15

George Miller imzalı film, Mad Max: Fury Road filminde yer alan Furiosa karakterinin kökenlerini ve nasıl güçlü bir savaşçıya dönüştüğünü anlatıyor.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık - Kingdom Of The Planet Of The Apes -Dublaj
YAŞ SINIRI 10+13A
2D, Türkçe Dublaj

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: YENİ KRALLIK - KİNGDOM OF THE PLANET OF THE APES -DUBLAJ

2D SEANSLAR 17:15 20:00

Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor. 

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık - Kingdom Of The Planet Of The Apes -Altyazılı
YAŞ SINIRI 10+13A
2D, Türkçe Altyazılı

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: YENİ KRALLIK - KİNGDOM OF THE PLANET OF THE APES -ALTYAZILI

2D SEANSLAR 20:15 14:30

Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor. 

Kung Fu Panda 4
YAŞ SINIRI 6+
2D, Türkçe Dublaj

KUNG FU PANDA 4

2D SEANSLAR 11:00 13:00

Ejderha Savaşçı Po’yu, eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği ölüme meydan okuyan üç maceradan sonra, kader yeniden çağırır... artık dinlenmesi için. Daha açık söylemek gerekirse, Huzur Vadisi'nin Ruhani Lideri olması için görevlendirilir. Bu da birkaç sorun ortaya çıkarır. Birincisi, Po’nun ruhani liderlik hakkında bildikleri taş devri diyeti hakkında bildikleri kadardır ve ikincisi, bu yeni ulu pozisyonunu üstlenmeden önce hızla yeni bir Ejderha Savaşçı bulup eğitmesi gerekiyordur. Daha da kötüsü, kötü kalpli, güçlü bir büyücü olan Bukalemun, yakın zamanda büyük küçük her yaratığa dönüşebilen bir kertenkele olarak ortaya çıkmıştır. Bukalemun açgözlü, boncuk gözlerini Po'nun Bilgelik Asası'na dikmiştir; bu asa ona Po'nun alt ettiği tüm usta kötüleri ruhlar aleminden geri çağırma gücü verecektir. Yani Po'nun biraz yardıma ihtiyacı vardır. Po yardımı tüylerini diken diken eden ama yetenekleri eşsiz olan kurnaz, kıvrak zekâlı hırsız Zhen’den alır. Huzur Vadisi'ni Bukalemun'un sürüngen pençelerinden korumaya çalışırken, bu komikliklerle dolu tuhaf ikili birlikte çalışmak zorunda kalacaktır. Bu süreçte Po, kahramanların en beklenmedik yerlerde ve şekillerde bulunabileceğini keşfedecektir.

Lohusa
YAŞ SINIRI 6+

LOHUSA

2D SEANSLAR 21:30
Lohusa, yeni ebeveyn olan bir anne ve babanın ilk 40 gün boyunca başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Burcu ve Onur, çocuklarına kavuşacakları günü heyecanla bekleyen evli bir çiftir. Hamileliği boyunca doğumdan sonra onu bekleyen hayatla ilgili söylenenleri umursamayan Burcu, lohusa depresyonuna girmeyeceğine emindir. Ancak doğumun ardından bebeğiyle tek başına ilgilenmesi, uykusuzluk, hormonlarının değişmesi onun bambaşka gerçeklerle yüzleşmesine ve kendisini birbirinden komik olayların içerisinde bulmasına neden olur. Bu süreci en iyi şekilde yönetmeye çalışan Burcu, lohusa döneminin üstesinden gelmeyi başarabilecek midir?