VİZYONDAKİ FİLMLER

19 – 25 Ağustos
Hayır / Nope
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Altyazılı

HAYIR / NOPE

2D SEANSLAR 11:00 13:30 16:15 19:00 21:45 18:15 21:00

Hayır, esrarengiz ve tüyler ürpertici bir keşfe tanıklık eden, Kaliforniya'nın iç kesimlerindeki ıssız bir kanyonda yaşayan insanların hikayesini konu ediyor.

Koma / Coma
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Dublaj

KOMA / COMA

2D SEANSLAR 19:00 21:30 13:00

Koma, geçirdiği kazanın ardından kendisini tehlikeli bir dünyanın içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Gizemli bir kaza geçiren genç bir mimar, kendisini garip bir dünyanın içinde bulur. Komada olan insanların anılarına dayanan bir dünyanın içinde bulunan adam, hayatın kurtarmak için bu dünyanın kurallarını öğrenmek zorundadır. Hayatı için zorlu bir savaşın içinde olan adam, gerçek dünyaya çıkış yolunu bulmaya çalışırken hayatının aşkı ile tanışma fırsatı yakalar.

Ooops! Sevimli Tayfa / Ooops! The Adventure Continues… 2D, Türkçe Dublaj

OOOPS! SEVİMLİ TAYFA / OOOPS! THE ADVENTURE CONTİNUES…

2D SEANSLAR 11:00 13:00 15:00 17:00

Nestrian Finny ve en iyi arkadaşı Leah, gemi ile yaptıkları yolculuk sırasında yaşanan bir kaza sonucu denize düşer. Bir sal üzerinde hayatta kalmaya çalışan iki, bu sefer de fırtınaya yakalanır. Fırtına sonucu sel ikiye bölününce Finny ve Leah farklı yönlere savrulur. Finny, başka hayvanların da bulunduğu gizemli bir yere giderken Leah volkanlarla çevrili bir adaya varır. Finny ve Leah, birbirlerini bulup içine düştükleri durumdan kurtulmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorunda kalır.

Laal Singh Chaddha
YAŞ SINIRI 10+
2D, Türkçe Altyazılı

LAAL SİNGH CHADDHA

2D SEANSLAR 18:00 21:15

Laal Singh Chadha, sıradan bir adamın sıra dışı hayat hikayesini konu ediyor. Laal, beraber yaşadığı bekar annesi ile arasında çok özel bir bağ bulunan bir adamdır. Çocukluğundan itibaren hayatının birçok evresinde türlü zorluklarla mücadele eden ve onların üstesinden gelmeyi başaran Laal, sevgisi ve masumiyeti ile hayat yolunda karşısına çıkan insanların kalbini kazanır. Laal, insanlara en olasılık dışı görünrn bir insanın bile çok özel bir hikayesini olabileceğini anlatıyor.

Korku Evi / Behind You
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Altyazılı

KORKU EVİ / BEHİND YOU

2D SEANSLAR 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30

Korku Evi, geçmişte ailesini rahatsız eden kötülüklerin serbest kalmasına neden olan iki kız kardeşin hikayesini konu ediyor. İki genç kız kardeş, uzakta yaşayan teyzelerinin yanında yaşamaya gönderilir. Kardeşler eve geldiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Evde bulunan tüm aynaların üzeri kapatılmıştır. Yeni yaşamlarına alışmaya çalışan kardeşlerden küçük olan, kapısı kilitli tutulan bodrumda ne olduğunu merak etmeye başlar. Bir gün merakına yenik düşen kız, kapıyı açıp bodrumu dolaşmaya başlar. Burada da üzeri örtülmüş bir ayna vardır. Aynanın örtüsünü açan genç kız, farkında olmadan yıllar önce annesi ve teyzesini rahatsız eden kötülüklerin serbest kalmasına neden olur.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir 2D, Türk Filmi

MASAL ŞATOSU: GİZEMLİ MİSAFİR

2D SEANSLAR 11:15 13:30 15:45

Neşe ve arkadaşları, büyük bir partinin hazırlığındadır. Onlar evi ışıl ışıl süslerken, davetsiz bir misafir kapılarını çalar. Ancak gelen çocuğu kimse tanımamaktadır. O, bir hata sonucu hafızası silinen, masal diyarından gelen bir prenstir. Masal diyarının neşesi olan prensin dünyada kaldığı her an masal diyarında mutsuzluğu hüküm sürmesine neden olur. Neşe ve arkadaşları, prensi ait olduğu yere göndermek ve masal diyarının neşesini kazanmasını sağlamak için bilmedikleri bir ortamda türlü maceralara atılır.

Suikast Treni / Bullet Train (Alt Yazılı)
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Altyazılı

SUİKAST TRENİ / BULLET TRAİN (ALT YAZILI)

2D SEANSLAR 16:15 19:00 21:45

Suikast Treni, Tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup sıikastçıya odaklanıyor. Uğur Böceği, işini barışçıl bir şekilde yapmaya çalışan, sanşsız bir suikastçıdır. Son görevi onu, dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına sokar. Birbiriyle bağlantılı olan bir dizi ölümcül düşmana birlikte trende zorlu bir mücadeleye girişen Uğur Böceği, hayatta kalmak için trenden inmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır.

Dc Süper Evciller Takımı/ Dc League Of Super-Pets
YAŞ SINIRI 6+ 10A
2D, Türkçe Dublaj

DC SÜPER EVCİLLER TAKIMI/ DC LEAGUE OF SUPER-PETS

2D SEANSLAR 11:00 13:30 16:00

Filmde, Süper Köpek Krypto ve Superman, aynı super güçleri paylaşan ve Metropolis’te yan yana suçla savaşan, ayrılmaz en iyi arkadaşlardır. Superman ve Adalet Birliği’nin diğer üyeleri kaçırıldığında, Krypto, barınakta yaşayan bir sokak çetesini – Ace; Yarasa Köpek, PB; Koca Göbekli Domuz, Merton; Kaplumbağa ve Chip; Sincap - yeni keşfedecekleri güçlerinde ustalaşarak, süper kahramanları kurtarmak için kendisiyle aynı takımda yer almaya ikna etmelidir.

Thor: Aşk Ve Gök Gürültüsü / Thor: Love And Thunder (Alt Yazılı)
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türkçe Altyazılı

THOR: AŞK VE GÖK GÜRÜLTÜSÜ / THOR: LOVE AND THUNDER (ALT YAZILI)

2D SEANSLAR 18:30 21:15 15:30

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, tanrıları yok etmeye and içen Gorr the God Butcher'a karşı zorlu bir mücadeleye girişen Thor'un hikayesini konu ediyor. Thor, macera dolu hayatını ardında bırakarak, bu zamana kadar çıktığı yolculuklardan farklı olarak iç huzur yolculuğuna çıkar. Ancak onun huzurlu geçen emekliliği, Gorr the God Butcher olarak bilinen katilin ortaya çıkmasıyla kesintiye uğrar. Tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher ile zorlu bir mücadeleye girişen Thor, bu süreçte Kral Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşı Jane Foster'ın yardımına başvurur. Ekip, Gorr the God Butcher amacına ulaşmadan önce onu durdurmak için zorlu bir maceraya atılır.

Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi / Minions: The Rise Of Gru
YAŞ SINIRI 6+
2D, Türkçe Dublaj

MİNYONLAR 2: GRU’NUN YÜKSELİŞİ / MİNİONS: THE RİSE OF GRU

2D SEANSLAR 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00

Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için zorlu bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir.