VİZYONDAKİ FİLMLER

3 – 9 Aralık
Hayalet Avcıları Öteki Dünya / Ghostbusters: Afterlife (Altyazılı)
YAŞ SINIRI 10+ 13A
2D, Türkçe Altyazılı

HAYALET AVCILARI ÖTEKİ DÜNYA / GHOSTBUSTERS: AFTERLİFE (ALTYAZILI)

2D SEANSLAR 19:00 21:45

Ghostbusters serisinin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Jason Reitman oturuyor. Bir ailenin hayatına odaklanılacak olan filmin kadrosunda Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Paul Rudd Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver gibi isimler yer alıyor.

Cin Çarpılması
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türk Filmi

CİN ÇARPILMASI

2D SEANSLAR 11:30 13:15 15:00

Korku türündeki "Cin Çarpılması" filminin yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan oturuyor.

Eternals (Altyazılı)
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türkçe Altyazılı

ETERNALS (ALTYAZILI)

2D SEANSLAR 17:45 21:00

“The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu ediyor. Deviantlar'ın artık tarihe karıştığı düşünülmektedir. Ancak insanlığın en eski düşmanı olan Deviantlar, beklenmedik bir şekilde geri döner. Bu durum insanlık için büyük bir tehlike oluşturur. Eternallar, insanlığı bir kez daha kurtarmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Venom: Zehirli Öfke 2 / Venom: Let There Be Carnage (Dublaj)
YAŞ SINIRI 16+
2D, Türkçe Dublaj

VENOM: ZEHİRLİ ÖFKE 2 / VENOM: LET THERE BE CARNAGE (DUBLAJ)

2D SEANSLAR 19:00 21:15

Venom adı verilen bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock'un hikayesinin anlatıldığı "Venom" filminin 2. devam halkası olan yapımda başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve  Shriek'in Venom ile mücadelesi konu ediliyor. Vücudunu paylaştığı Venom ile yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski hayatına geri dönmek ister. Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve muazzam açlığını tatmin ederek geçirmek isterken, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için mücadele eder. Eddie, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerini alevlendirmeyi planlar. Ancak onunla iletişime geçmesi Eddie'nin kendisini beklenmedik maceraların içinde bulmasına neden olur.

Hep Yek 4: Bela Okuma Altan
YAŞ SINIRI 13+
2D, Türk Filmi

HEP YEK 4: BELA OKUMA ALTAN

2D SEANSLAR 12:00 14:30

Beladan uzak duramayan Altan ve isim benzerliğiyle mevzuya dahil olan Gürkan, bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kaptan'a bulaşır. Şeytan'ın yeryüzündeki gölgesi olarak nam salan Ali Kaptan'ın kendisine has işkence yöntemleri vardır. Başına gelen olaylardan sıyrılmaya çalışan ikili, uçkur belasına kendilerini daha beter durumların içinde bulur. Ali Kaptan'a hayatları pahasına borçlanan ikiliyi, Gürkan'ın aşiret reisi olan dayısı Ferruh kurtarmaya çalışacaktır.